loading

Yorumlar

45 thoughts on “Yorumlar

 1. Nazlı

  at

  Medyum Azam bey ile bana soğuk davranan eşimin bana karşı davranışlarının daha sıcak ve samimi olması için bir çalışma yaptım gerçekten kendisi bu işin piri aldığım sonuç karşısında ağzım kaldı. 8 günde içinde o soğuk nemrut adam gitti bana karşı daha sıcak ve romantik bir adam geldi. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen herkese Azam hocamla çalışabilir. tecrübeyle sabittir. Her şey için teşekkürler hocam.

 2. Olcay

  at

  Sevgilimle güzel giden bir ilişkimiz varken bir anda bozuldu Medyumculuk vs şeyleri araştıran bir insanım bundan şüphelendim ve Azam beye bakım yaptırdım üzerimizde ayrılık büyüsü vardı bu büyüyü kaldırdık ve tekrar geri getirme büyüsü yaptık şuan arıyor kapıma kadar geliyor biraz süründürüp afedeceğim Medyum Azam teşekkür ederiz elinize sağlık..

 3. Simge

  at

  Meraba arkadaşlar Eğer bağlama işlemi yaptırmak istiyorsanız mutlaka Medyum Azam hocam ile işlem yapın ben bu kadar kısa sürede hızlı bir sonuç görmedim kesinlikle güvenebilirsiniz ben kendisine kefilim.

 4. Ayhan

  at

  Azam beyle ikinci çalışmamız ilk çalışmada tereddüt etsemde bunda gerçekten gözüm kapalı geldim geri getirme çalışmamızdan zamanı zamanına sonuç aldığım gibi bağlamadan da gerçekten sonuç aldım bu adam bu işi yapıyor arkadaşlar teşekkürler Azam bey gerçekten ne kadar teşekkür etsem azdır.

 5. Sevtap

  at

  Kardeşimin eşinden nefret ediyordum bu kadın bizim ailemize yakışmıyordu ve bunu kardeşime söylememe rağmen kardeşim bir türlü ikna olmuyordu bende bu işi büyü yoluyla çözmek için internetten soğutma büyüsü diye arama yaparken Azam beyin sayfasına ulaştım. Kendisine sıkıntımı anlattım ve o da bana 12 günde kadının evi terk etmesini sağlayacağını söyledi işlemlere başladı hakikaten 11. gün kadın kardeşime seni artık sevmiyorum demiş ve evi terk edip annesinin evine gitmiş. Soğutma büyüsü yaptırmak isteyenlere Azam hocamı şiddetle tavsiye ederim.

 6. Aylin

  at

  3 senelik bir ilişkim vardı erkek arkadaşım beni ben erkek arkadaşımı çok seviyordum ama sürekli kavga etmeye başladık ayrıl barış çok Can sıkıcı bir hale gelmişti erkek arkadaşımın ailesi de beni çok seviyordu sürekli ayrılıp barışmayı alışkanlık haline getirdiğimiz için son ayrılığımızı da umursamadım bu arada erkek arkadaşım bı kızı kaçırıp nişanlanmış sanırım onu seviyodu ama bu arada hala ailesi ile konuşuyordum kayınpederimin yardımı ile Azam hocama ulaştık erkek arkadaşım kızı götürdü evine bıraktı nişanı attı çok pişman olduğunu söyledi geri geldi şuan çok mutluyuz teşekkürler Azam hocam.

 7. Büşra

  at

  Sevdiğim adamı bir türlü evlenmeye ikna edemiyordum adam nuh diyor peygamber demiyordu. Neymiş sorumluluk alamazmış evlenemezmiş bende bunları duyduktan sonra internette medyum ararken Medyum Azam beye denk geldim ve kendisinde bağlama büyüsü yapmasını istedim o evlilikten korkan adam 6 günde bana evlenme teklif etti büyüksün Azam hocam sayende yuva kuruyorum.

 8. Gizem

  at

  Ben 10 senedir eşimle evliyim her şey çok güzel gidiyordu 2 tane de çocuğumuz vardı. Kocam daha önce hiç yapmayacağı hareketler yapmaya başlamıştı. Eve geç geliyordu bana köle gibi davranıyordu ilk başta yorgunluğuna verdim fakat sonra şüphe ettim ve kocamı takip etmeye başladım ve bir baktım kadınla beraber yürüyorlar samimi biçimde ve kadın cebine bir kağıt koydu kocamın eve geldiğinde bu konuyu ona açtım bana ne kağıdı falan dedi fakat cebinde arapça yazılı kağıtlar buldum en sonunda bunu bir hocaya göstermeye karar verdik ve meğer bize bir tür ayırma büyüsü yapılmış bu nedenle Medyum Azam Hoca direkt üstünde çalışmaya başladı ve 21 gün içinde büyü bozuldu o kadının da cezasını bulması için elimden geleni yapacağım

 9. Engin

  at

  Bende Azam hocayla bağlama büyüsü çalışması yaptım ortalık dolandırıcı dolu ama Azam hoca kesinlikle böyle biri degil diğer medyumlara para yatırıyorsun telefonlara bakmıyorlar kızıyorlar 3 tane medyumum diye geçinen şerefsiz tarafından dolandırıldım Azam hocayıda arkadaşım sayesinde buldum arkadaşımda çalışmış kendisi ile o tavsiye etti. ödeme yaparak çalışmaya başladım kendisi ile bana 16 günde kapında dedi 7 ci gün beni arayıp af diliyor aradım Azam hocayı benim işlemim 16 günde olacaktı dedim dedi iki en geç 16 gündü varol güzel insan

 10. Turan

  at

  Bı kız vardı ailesi başkasıyla evlendiriyodu seviyordum gönlüm hiç razı değildi ama kız çok mutluydu sanki bı gece mesaj geldi kız benim onu sevdiğimi biliyodu mesajda “dışardan mutlu göründüğüme bakma gerçekten hiç mutlu değilim ben seni seviyordum kader bizi bir araya getirmedi iyi bak kendine’ yazıp engellemişti internetde dolaşırken Azam beyi gördüm arayıp danıştım hocamın önerisiyle kızın ailesine bağlama işlemi yaptık evleneceği adam ve ailesine de soğutma işlemi evlilik hazırlıkları devam ediyodu endişeyle bekledim onları nikaha 1 hafta kala nişan atıldı duyduğuma göre ortada bir aldatma mevzusu dönmüş kızla görüşmeye başladık ailesine kendimi sevdirdim şuan çok mutluyuz mucizeler yarattınız Azam hocam.

 11. Mert

  at

  Medyum Azam hocam ile çalışmanızı kesinlikle öneriyorum kendisi diğer medyumlardan çok farklı çok saygılı hızlı ve kesin çözümler sunuyor ben çok memnun kaldım teşekürler hocam.

 12. Şevki

  at

  Görüp göreceğiniz en şansız adamlardan biriydim Azam hocayla karşılaşana kadar okumakta yüzüm yoktu lise 2 de okulu bırakıp sanayiye girdim 2 sene çalıştım yemedim içmedim birikimimi yaptım kendi işimi kurmak için yeltendiğimde evime hırsız girdi iki senelik birikimim hiç olmuştu daha sonrasında ailem bu durumuma acıyıp kendimi daha iyi hissetmem için yardım etti 1 sene daha çalıştım gecemi gündüzüme kattım gene iyi kötü bir birikimim olmuştu daha sonra kendi yerimi açtım bir ortağım da vardı çocukluk arkadaşım arda herkesten kazık yer ondan yemem diyordum beni dolandırdı ve gene 5 parasız ortada kalmıştım kendi yerimi açmamaya yemin ettim adeta artık ailem de yardım edemezdi girdim bir iş yerine çalışmaya başladım ama bu sırada bu kadar şansız olmam ailemi şaşırtıyodu sorup soruşturup Azam hocayı bulmuşlar anlatım ona başıma gelen herşeyi daha sonrasında şansımı ve bahtımı açmak için işlem yaptık işlerimin asla yolunda gitmeyeceğini sanmıştım böyle geldi böyle gidecek dedim Azam hocamı da inançsız bir şekilde aramıştım gerçekten düzeldi işlerim yolunda gitmeye başladı kendimi geliştirdim ve bu sefer ortaklık teklifini ben insanlara değil insanlar bana sunmaya başladı bi hoca ile çalışmak istiyorsanız kesinlikle Azam hoca tavsiyem olacaktır.

 13. Berke

  at

  Merhabalar arkadaşlar dünyanın neresinde olursanız olun her türlü sıkıntınızda Medyum Azam bey size yardımcı olacaktır. Ben kendisine amerikadan ulaştım. Burada bir amerikalı ile yaşadığım aşkı anlattım son zamanlarda kötü giden ilişkimizi nasıl düzeltebilirim. Bunun bir yolu var mı dedim. Medyum Azam bey de bana bağlama büyüsü yapar sevgilini tamamen sana bağlarız dedi. Dediği gibi de oldu yapmış olduğu bağlama büyüsü sayesinde bugün ilişkimiz hala devam ediyor. Aile arası bir nişan yaptık önümüzdeki yaz gibi düğün yapmayı düşünüyoruz. Medyum Azam bey gelebilirse onu da davet edeceğim. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

 14. Sude

  at

  Ben de bugün itibariyle Medyum Azam ile çalışmaya başladım. Onu tercih etme sebeplerim arasında güvenilir olması, dünya tarafından tanınıyor olması, bana karşı insan gibi davranması, sorularımı bıkmadan usanmadan yanıtlaması, yapılacak olan işlem hakkında detaylı bilgi vermesi gibi nedenler geliyor. Bundan önce çalıştığım medyumların hiç birinde bu özellikleri göremedim. Bismillah dedik başladık ALLAH sonunu hayır etsin diyorum. Gelişmeleri sizlerle palaşacağım..

 15. Kübra

  at

  Ben Medyum Azam bey ile 8 günlük bir çalışma yaptım. sevdiğim vardı Ailesi tarafında istemiyordu bizim evliliğimiz için karşı çıkıyorlardı Medyum Azam bana 8 günlük bir çalışma yaptı ve biz yüzük taktık evliya kadar yolumuz oldu hala da inanamıyorum gerçekten mucize. mutluluk içindeyim şu an sizin de öyle sorunlarınız varsa Medyum Azamı tavsiye ederim

 16. Canan

  at

  Ben Medyum Azam beyin eline su dökebilecek bir medyumu daha tanımadım arkadaşlar. Daha öncesinde 2 medyumla daha çalışmıştım ama kaç ay gecmesine rağmen bir sonuc alamayıp dolandırıldığını anladım. Allahın hakkı üçtür diyerek son bir defa medyum Azam bey ile şansımı denemek istedim çünkü son zamanlarda adını çok duymuştum. Kesinlikle çok memnunum ve aşırı güveniyorum kendisine çünkü eşim ile sürekli kavga eder halimiz geride kalmıştı. Yaptığı bağlama büyüsüyle eşim melek gibi olmuştu ve ağzımın içine bakıyor resmen… Çok teşekkür ederim kendisine tekrardan. Allah ondan razı olsun inşAllah..

 17. Çınar

  at

  Ben eşimi çok seviyordum fakat kendisinin beni aldattığını öğrendiğimde dünyam resmen basıma yıkıldı arkadaşlar. Bir. hafta kendime gelemedim üzüntüden. Ben köyde büyüdüğüm için büyü işlerine çok inanırım. Çaremi büyüde bulacağımı düşünüp karıma geri getirme büyüsü yaptırdım Medyum Azam Beye. Mükemmel ilgilendi benimle sağ olsun. Çok iyi bir insan kendisi de. Ve Medyum Azam beyin dediği gibi 1 buçuk hafta sonra eşim eve geldi ve pişman olduğunu falan söyledi ve bir sürü yalvardı. Artık yeniden eskisi gibi harika bir çiftiz. Allah’ım nazarlardan saklasın inşallah. Medyum Azam hocamın da ellerine sağlık tavsiye ediyorum

 18. Yasin

  at

  Azam abim canımsın benim sen nasıl yaptın hala inanamıyorum. imkansız sevdam dediğim kadını benim kapıma nasıl getirdin ben o gelsin diye almadığım hediyeler kapısının önünde yatmadığım gün yok neredeyse. aşık etme büyünün etkisi 5. günde mi gösterdi hemen yıllardır çabaladım hiçbir gelişme yol katedemedim sen 5 günde nasıl başardım ellerin değil ayakların öpülesi adamsın vesselam. eyvallah Azam abim Allah razı olsun. benım gibi büyük dertleriniz varsa cözüm bulamadıysanız mutlaka ulaşmanız lazım. canım abim benim insallah benım gibi herkes mutlu olur

 19. Ayça

  at

  Arkadaşlar bağlama büyüsü için çok iyi ve işinde hızlı bir medyum arıyorum ve Azam hocayı herkesin çok tavsiye ettiğini duydum. Aranızda kendisiyle bağlama büyüsü için çalışan varsa süreci benimle kısa bir şekilde de olsa paylaşabilir mi. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

 20. Funda

  at

  Azam hocamla 2 senedir tanışıklığımız var ve kendisiyle şu ana kadar 3 kere çalıştık. Mükemmel bir hoca. 10’a yaklaşık arkadaşım tavsiyem üzerine Azam hocayla ile çalışıp çok memnun kaldılar arkadaşlar eğer tereddütteyseniz hiç düşünmeden kendisiyle çalışabilirsiniz.

 21. Nurcan

  at

  Azam hoca ile nefret ettiğim kocamdan ayrılmak için bir çalışma yaptım ve ayrılırım diye beni ölümle tehdit eden kocam Azam hoca sayesinde 8 günde yola geldi ve kendisi bana boşanma davası açtı. Teşekkürler Azam hocam sayenizde hayattayım.

 22. Ali

  at

  Merhaba Ben özel bir şirkette güvenlik görevlisiyim. İşim gereği gece nöbetlerim çok sık oluyordu. Bende geceleri korku ve tedirginlik baş gösterdi. Görevim ve işimi kaybetme korkusuyla kimseye söyleyemedim. Azam hocayı sitedeki yorumlardan gördüm. Ve bu Muheterem insanla tanışmaya nail oldum. Ettiği dualar ve iyi sohbetiyle benim korkularımı açtı. Gözüm pek ve cesaretliyim işimi de layıkiyle yapıyıyorum. Allah razı olsun Azam hocam

 23. Cansu

  at

  Mrb arkadaşlar Eğer bağlama işlemi yaptırmak istiyorsanız mutlaka Medyum Azam hocam ile işlem yapın ben bu kadar kısa sürede hızlı bir sonuç görmedim kesinlikle güvenebilirsiniz ben kendisine kefilim.

 24. Aslı

  at

  Azam hocam o kadar iyi bir medyum ki etrafımdaki birkaç arkadaşım tavsiye etti bana ve hepsinin de Azam hocayı tavsiye etmesi bana güven vermişti kendisiyle çalışınca daha iyi anladım neden övüp tavsiye ettiklerini göz açıp kapayıncaya kadar işlemi tamamladık ve sonuca vardık çok teşekkür ediyorum hocam size.

 25. Özkan

  at

  merhaba arkadaslar ben Azam hocadan çok memnun kaldigimi belirtmek icin bu yorumu yapmak istedim. işyerinde bir bayan vardi çok hoşlanıyordum kendisinden. Aşık etme büyüsü yaptırmak istedim. Ofiste anlattığım arkadaşım Azam hocanın adini duymuş birkaç kisiden bana da söyledi güvenebilirsin diye. Ben de görüştüm. Çok iyi ilgilendi benimle çok kanim ısındı kendisine. İşinden anladığım da belliydi. İşimi 2-3 hafta gibi kisacik bir sürede halletti çok teşekkür ediyorum kendisine gercekten çok mutlu etti beni. Su an yavaş yavaş yemeklere kahve icmelere gitmeye başladık dediğim gibi çok mutluyum. Var olasınız Azam hocam.

 26. Asel

  at

  Arkadaşlar ben büyüden çok korkarım ama mecburdum Kısaca anlatayım kesinlikle hak vereceksiniz. Tam düğün arifesindeydik ve eşim ayrılmak istediğini söyledi ve ben onun için bu kadar çabalamışken tam mutlu olacağımız zamanda bir anda bırakıp gitmesi beni çok üzmüştü. Ve ben de haliyle çareyi Azam Beyde buldum. Nişanlıma geri getirme büyüsü yaptırdım ve aradan iki hafta geçmeden bir akşam eve geldi ve özür diledikten sonra nikah tarihi aldığını söyledi. Resmen havalara uçtum sevinçten. Her şey Azam bey sayesinde. Herkese tavsiye ediyorum.

 27. İsmail

  at

  Selam öncelikle. Aşık olduğum bir kız vardı ve kendisine bire türlü bunu söyleyemiyordum. Geçen ay tüm cesaretimi toplayıp kendisiyle konuştum. Beni öyle görmediğini yolumuza arkadaş olarak devam etmek istediğini söyledi. Bunu kendime yapamazdım ve bir arkadaşımın önerisi üzerine nette medyum Araştırmaya karar verdim. Bir çok medyumu araştırdıktan sonra karşıma Medyum Azam bey çıktı. Kendisine bu olayı anlattığımda bana Aşk ve bağlama çalışmasını önerdi süre olarak da 5 ila 40 gün dedi işlemi onayladım. Verdiği sürede çalışmayı gönderdi özenli hazırlandığı her halinden belliydi ve ben de üzerime düşeni yapıp talimatlara harfiyle uydum . Bu kadar kısa bir süre içerisinde sonuç almak beni çok şaşırttı gerçekten daha bir hafta geçmemişti bir akşam telefonuma bir mesaj geldi. Bir anda neye uğradığımı şaşırdım bana bazen insanların kararlarından pişman olabileceklerini söyleyen bir mesaj geldi aradan 2 gün geçtikten sonra bir yerde buluşup malum soruyu yine sordum ve teklifimi kabul etti Allah sizden razı olsun kendisinden 1 hafta gibi bir zaman diliminde böyle bir başarı gerçekten beklemiyordum bu konuda gerçekten bir mucize yarattınız Azam hocam elinize sağlık.

 28. İdil

  at

  8 yıllık evliliğim bitti ve elimde hiçbir şey kalmadı kocam her şeyi alıp götürdü kaynanamın bize ayırma büyüsü yaptırttığına o kadar eminim ki evlenirken de beni itememişti çünkü. En sonunda Medyum Azam hoca ile görüştüm ve üzerimde büyü olduğu ortaya çıktı bir insan oğlunun kötülüğünü isteyip sevenleri ayırmaz yazık ona da şimdi kocamı bana geri getirecek bir işlem yaptı ve etkilerini hafif hafif görüyorum geçen kocamla konuştum öyle diyeyim. Yoksa sonunda esaret bitiyor mu diye düşünürken 14. günün sonunda kocam bana geri dönmüştü ne annesini dinliyor nede bir başkasını sözümden çıkmıyor hocam kocamı mum etti size ne kadar teşekkür etsem azdır Azam hocam iyiki varsınız.

 29. Nesrin

  at

  Babam annemle babam 22 senedir evliler babam anneme fazlasıyla aşık bir insandı ama son zamanlarda annemin telefonunu ile fazla uğraştığını gördüm ve bu durumdan şüphelendim bir gece telefonuna baktım babamı aldattığını gördüm daha sonrasında bunu babama söylemek yerine bir çözüm aramaya başladım çünkü babam anneme fazlasıyla aşık bir insandı üzülmesine dayanamazdım internette gezerken seviyordum durumu Azam hocaya anlattım o tekrardan bir aşık etmek için işlem yapacağımızı söyledi onun için 20 gün müddet verdi 20 gün boyunca sürekli işlemlerimizi yaptık ve annem babama tekrardan aşık oldu o konuştu adamla yollarını ayırmıştı teşekkürler Azam hocam..

 30. Simay

  at

  Bu site sayesinde hayatım değişti çünkü burada yapılan yorumlar sayesinde Medyum Azam hocayı buldum. hocaya bağlama aşık etme büyüsü yaptırdım eşim hiç bana bağlı değildi benimle hiç ilgilenmiyor beni görmezden geliyordu hatta uzun süredir aynı yatakta bile uyumuyorduk Medyum Azam hocanın yaptığı büyüden sonra herşey çok kısa sürede çok güzel oldu eşimin bana karşı davranışı çok değişti çok şükür Medyum Azam hoca sayesinde bende çok mutlu oldum Allah razı olsun ne kadar teşekkür etsem azdır iyiki varsınız hocam.

 31. Kerim

  at

  Selamın aleyküm arkadaşlar ben Azam hocamla işleme başlamıştım 2 gün geçti kendisini arayıp devam edemeyeceğimi söyledim ertesi gün para iademi gerçekleştirdi başka birisi olsa bunu asla yapmazdı gerçekten güvenilir birisi olduğunu bir kez daha kanıtladınız hocam selametle hocam.

 32. Damla

  at

  Medyum Azam sayesinde hayatım bir düzene girdi sevgilimle aram bozuktu ve ayrılmıştık. O ara psikolojik olarak çöküntüye uğradım. Çünkü onu çok seviyordum. Hiç yoktan yere benden ayrıldı ve bunun sebebini öğrenmek için internet üzerinden medyum arayışı içine girdim ve işlemleri sürekli iyi sonuçlanan ve herkesin methiyeler dizdiği Medyum Azam beyi buldum. Kendisiyle konuşmak için bir referans buldum ve onun aracılığı ile kendisine ulaştım. Sorunumu anlattım bana işimi 4 günde halledebileceğini söyledi. İlk başta inanmadım. Fakat işlem yaptırdıktan 4 gün sonra gözlerime inanamadım. Beni whatsaptan ve telefondan engelleyen adam birden bana mesaj attı ondan sonrada benden özür diledi ve tekrar barışmak istediğini söyledi. Medyum Azam bey gerçekten süper bir medyum ve sizlere de tavsiye ederim arkadaşlar mutlaka arayın…

 33. Efsun

  at

  30 yaşıma gelmiştim fakat bu zamana kadar yaşamış olduğum ilişkilerin hiç birinde sonuca ulaşamadım. Evlenmek istiyordum fakat önüme hep son anda bir engel çıkıyordu. Bunun sebebini bulmak için medyum arayışı içine girdim ve Medyum Azam beyi buldum. Medyum Azam kısmetimin kapalı olduğunu söyledi. Bunun için bir kısmet açma çalışması yaptı 20 gün sürdü ve Azam hocam sayesinde nişanlandım. Şimdi evliliğe doğru ilerliyorum. Kendisinden ALLAH razı olsun medyum Azam beyi tavsiye ediyorum.

 34. Işıl

  at

  Ben çalıştığım ve sonuç aldığım bir medyum olan Medyum Azam beyi tavsiye edeceğim. Kendisi gerçekten işinin ehli ve büyüler konusunda uzman özellikle bağlama büyüsü konusunda güzel sonuçlar alıyor. Ben sevdiğim adamı evliliğe ikna etmek için kendisiyle çalıştım ve 3 senedir birlikte olduğum ve evlenmeye yanaşmayan adamı 10 gün içinde evlenmeye ikna edip bana evlenme teklif etmesini sağladı

 35. Ceylan

  at

  Medyum Azam gerçekten eşi bulunmaz bir insan ve medyumdur. Ben kendisiyle bağlama büyüsü çalışması yaptım ve bana karşı yaklaşımı işlemler hakkında bilgilendirmesi paragöz olmaması ve işlemi söylediği tarihte bitirmesi bir insanın bir medyumda arayabileceği ne varsa hepsi Medyum Azam beyde mevcut bu yüzden kendisini şiddetle tavsiye ediyorum. Bana 15 günde eşini sana bağlarım dedi ve gerçekten sözünde durdu.

 36. Fatmagül

  at

  Arkadaşlar merhaba. Erkek arkadaşımla birbirimizi seviyoruz 2 senedir beraberiz. Onun ailesi sırf ben doğulu olduğum için evlenmemize karşı cıkıyorlar. Ne dil döktüysek kimi araya soktuysak olmadı son çare Azam hocadan yardım istedim. Bugün 4.günüm. 5-20 gün arası sonuç alacağımı söyledi Azam hoca. Beni hiç yanıtsız bırakmadı gerekli açıklamalar yaptı detayına kadar. 20. günün dolmasını bekliyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

 37. Filiz

  at

  Eşim son zamanlarda beni ve çocuklarımızı çok boşlamaya başlamıştı. Hatta bazen eve gelmediği bile oluyordu. Ben büyüye çok inanan bir insanım ve işimi en iyi görebilecek hoca için araştırma yapmaya karar verdim ve bu siteye denk geldim. Herkesin Medyum Azam beyi övdüğünü gördüm ve görüşmek istedim. Durumu anlattım. Kendisine 18 gün vermemi istedi ve işi ona bırakmamı söyledi. Ve arkadaşlar dediği gibi de oldu. 14.gün eşim eve çok neşeli bir şekilde geldi ve bizi hep beraber yemeğe götüreceğini söyledi. Büyünün üzerinden 2 ay geçti ve eşim hala bize karşı çok iyi işten geldiğinde sürekli çocuklarıyla vakit geçiriyor onlara hediyeler alıyor. Ayrıca bana karşı da oldukça romantikleşti. Allah’ım Azam hocamdan razı olsun. Elleri dert görmesin inşallah. Benim gibi zor durumdaysanız ve işinizi özenle halledebilecek bir medyum arıyorsanız size tavsiyem kesinlikle Medyum Azam beydir arkadaşlar.

 38. Derin

  at

  Medyum arayan arkadaşlar size gönül rahatlığıyla önerebileceğim tek bir medyum var o da Medyum Azam beydir. İşi çok severek iyi bir şekilde tatlı dille hallediyor ve aldığı parayı da dibine kadar hak ediyor şahsen. Yani Medyum Azam bey o dolandırıcı medyumlara benzemez arkadaşlar. Aklınızdaki her soruyu sorabilirsiniz de kendisine. Büyük bir sabırla cevaplıyor. Dediğim gibi tavsiye edebileceğim tek medyumdur..

 39. Yasemin

  at

  Kocam kaynanamın ağzına bakıp bana sürekli psikolojik şiddet uyguluyor annesinin dizinin dibinden ayrılmıyordu ben de karısıyım fakat bana hiç değer vermiyordu kaynanam yalancı kadının teki zaten yalanlar söyleyerek kocamı kandırıyordu kocam da onun lafına inanıp bana bildiğiniz eziyet ediyordu bir evin içinde iki yabancı gibiydik artık öyle geziyorduk sonra bir gün karşı komşumla kahve içerken bana bir hoca bulmamı böylece huzurumu geri kazanabileceğimden bahsetti ben de sorup soruşturarak bir internet sitesinde Medyum Azam hocayı buldum ve işinin ehli olan Medyum Azam hocam hem kaynanamın sesini kesti hem de kocamı bana bağladı Allah’ım neden daha önce gelmemişim resmen evliliğim o günden itibaren başladı.

 40. Çiçek

  at

  Uzun zaman önce hollandada gittiğim bir kafede türk bir falcıyla tanışmıştım ve kendisinin tavsiyesi üzerine Medyum Azam ile son bir defa şansımı denemek istedim. İyi ki de denemişim çünkü Medyum Azam hoca işimi 2 hafta bile dolmadan halletmişti. Gözlerime inanamadım. O tanıştığım falcıya da Medyum Azam beye de her gün dua eder oldum. Size de tavsiyemdir yurt dışındaysanız ve iyi güvenilir bir medyum arıyorsanız Medyum Azam gözünüz kapalı danışabilirsiniz

 41. Sibel

  at

  Buradan okuduğum yorumlara istinaden bende medyum Azam hocam ile çalışma yaptım ve burada yorum yapan herkese teşekkür etmek isterim bende sizler sayesinde başımda bulunan bir beladan kurtuldum. Evli olduğum halde sürekli benimle arkadaş olmak isteyen sapkın biri vardı Azam hocam bu adama soğutma büyüsü yaparak benden uzaklaştırdı. Böyle devam etseydi eşimin ve çevremdekilerin böyle bir durumda bana karşı nasıl bir tavır alacakları beni hayli endişelendiriyordu neyse ki soğutma büyüsü yaparak bu adamı uzaklaştırdı bende rahatladım. Teşekkürler medyum Azam hocam.

 42. Ayşe

  at

  Geri getirme büyüsünden ben Azam hoca derim. 2 ay önce benden ayrılan ailem seni istemiyor diyen erkek arkadaşımın aradan o kadar geçen zamana rağmen tıpış tıpış üstelik 1 haftada nasıl geri getirdi bilemedim. bana sadece teşekkür etmek kaldı. Allah razı olsun Azam hocam çok özlemişim bir sarılması vardı bu kadar olucağını düşünmemiştim. o kadar huzurluyum ki. Azam hocam ben bunun gibi bir adam ne gördüm ne duydum allah razı olsun senden.

 43. Bayram

  at

  Azam hocama kabala büyüsü yaptırmıştım. Sadece 10 gün gibi bir sürede istediğim etkiyi gösterdi Çok farkı bir medyum, bir sürü medyumla çalışmış olmama rağmen ilk kez böyle bir medyum gördüm. Hem ilgisi alakası hem de dürüstlüğüyle gerçekten bu işi doğru yaptığını gösteriyor zaten. Büyüyle alakalı tutmama ihtimaline kadar gerçeği söylüyor. Bugüne kadar çok medyum hakkında yorum yazdım kimisi iyi kimisi kötüydü ama gerçekten yürekten iyi yorum yapabileceğim tek medyum Azam hocam kendisini her konuda güvene bilirsiniz.

 44. Selin

  at

  Azam hocanın adını buraya yazanlardan Allah bin kere razı olsun. Burada ki yorumlar vesile oldu onunla tanışmama kayınvalidemin yıllarca eşimden ayrılmam için yaptığı tüm büyüleri muskaları her şeyi bana anlattı söyledi kocamın benimle aynı yerde kalmaya bile tahammülü yokken ben aradım Azam hocamı yoksa boşanmamız an meselesiydi. Yardımlarının işlemlerinin hepsi işe yaradı sanki balayındaymışız gibi mutluluklar sürprizlerin ardı arkası kesilmiyor bu denli sonuç ben asla beklemiyordum hem de 11 gün gibi kısa bir sürede ha kayınvalidemse evimizin önünden bile geçemiyor Allah bin kere razı olsun.

 45. Zehra

  at

  Azam bey ile tanışmadan önce gerçekten o kadar kötü durumdaydım ki Azam bey bildiğiniz hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim. Eşim beni bırakın iki çocuğumuzu bile düşünmeden evi terk edip gitmişti. Ağlamaktan göz pınarlarımda su kalmadı. Aileme de gidemem çünkü Almanya’da bir düzen oturtmuştuk. Çocuklarımı okuldan alamazdım. Bizim düzenimiz bozuldu onlarınki bozulmasın istedim. Son çare olarak bir medyum arayışına çıkmıştım. Almanyada yaşadığım için güvenebileceğim bir medyum bulmak daha da zorlaşmıştı benim için. Türkiyede bir arkadaşım orada bir medyumla çalıştığını ve almanyada da çalıştığı kişiler olduğunu söylediğinde için rahatlamıştı. Hemen numarasını alıp aradım konuştum ve eşime geri getirme büyüsü yaptıracağımı söyledim. Hemen işleme başladı. aradan 16 gün geçtiğinde eşim elinde çiçekle özür dileyerek eve geldi. O kadar şok olmuştum ki. Azam bey gerçekten çok güvenilir harika bir medyum arkadaşlar. Siz de benim gibi bir durumdaysanız mutlaka danışmanızı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara