loading

Yahudi Büyüsü

  • Home
  • Blog
  • Yahudi Büyüsü

Yahudi büyüsü isminden de belli olacağı üzere yalnızca Yahudi olan kişilerin uygulayabildiği büyüdür. Bu büyünün 2000 senelik bir tarihi vardır ve kuvvetli bir etkiye sahip olan kara büyü sınıfında yer almaktadır. Bu büyünün yapımında kullanılan dil İbranice olduğundan ötürü mutlaka İbranice dile tam anlamıyla hakim olmak gerekmektedir. Ancak sadece İbranice dile hakim olmak Yahudi büyüsünün yapımı için etkili olmayıp, bunun yanı sırada Yahudi olmak gerekmektedir. Yani sonradan Yahudi olmak değil, doğuştan itibaren Yahudi bir aileye mensup olmak gerekmektedir. Bunun sebebi ise Yahudi büyüsünün yapımında çağırılıp, yardımına başvurulacak enerji boyutunda ki cin varlıklarının da Yahudi olmasından dolayıdır. Çünkü bu büyünün yapımında Hristiyan cin kabilesi ya da Müslüman cin kabilesi yardım etmemektedir.

Bu sebepten ötürü de Yahudi büyüsünün uygulanmasında çağrıya icabeti yalnızca Yahudi cinler yapmaktadır. Yahudi büyüsü birçok emel için uygulanabilirken, bu büyünün yapımında ki asıl amaç ise birbirlerinden ayrılan çiftleri, sevgilileri ya da eşleri birleştirebilmektir. Bunun yanı sırada yine bu büyü uygulanan kişiye sonsuz bir başarı sağladığı gibi, bunu yanı sırada tam tersi etki yaparak kişinin kısmetini ve rızkını kapatıp, psikolojisini bozma seviyesine kadar getirebilmektedir. Hatta bu büyü Ölüm büyüsü kadar etkili bir büyü olup, büyü yapılan kişiyi ölüme kadar götürebilmektedir. Bu sebepten ötürü de Yahudi büyüsü, Papaz büyüsü ismi verilen ve yine kara büyü kategorisinde yer alan büyüden dahi daha etkili olduğu denilmektedir. 

Yahudi Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır? 

Yahudi büyüsünün de diğer birçok büyü gibi farklı farklı metotları bulunmaktadır. Bunun sebebi ise büyüyü yapmakta olan Yahudi büyücülerin büyünün yapımında yardımına başvurduğu enerji aleminden gelen Yahudi cinlerin büyü için isteklerinden dolayıdır. Her Yahudi büyücünün Yahudi büyüsünün yapımında yardımına başvurduğu kendine has cinleri bulunmaktadır. Ancak genel olarak büyünün ortak noktada bir yapımı da bulunmaktadır. Bu yapım için Yahudi büyüsünün etkisi altına girmesini istediğimiz kişinin ya da kişilerin anne ismi, baba ismi, kişinin ya da kişilerin doğum tarihleri (gün, ay ve yıl şeklinde). Kişinin ya da kişilerin kendilerine ait olan herhangi bir şahsi eşyası (tarağı olur, tırnak makası olur, vs). Yine kişinin vücudundan alınmış bir parça (saç teli olur, deri parçası olur, tırnak olur, vs) gerekmektedir. Ayrıca büyü yapılacak olan kişi ya da kişilere ait olan 2 adet fotoğraf gerekmektedir.

Kişi ya da kişiler diyoruz, bunun nedeni ise Yahudi büyüsü tek bir kişiye yapıldığı gibi, iki çifti barıştırmak ya da birleştirmek amacı içinde uygulanabilmektedir. Büyü için ise bir kişiye ya da yine kişilere uygulanacak ise duruma göre farklı farklı malzemelerde gerekmektedir. Tabi ki bu durum bir kişiye veya kişilere uygulanmasına göre değişkenlik göstermektedir. Biz bir kişiye karşı ve onun psikolojisini bozmak amacı ile yaptığımızı varsak isek bu büyünün yapımı aşama aşama şöyledir; birinci aşamada büyü yapılacak şahsın yukarıda belirttiğimiz 2 adet fotoğrafı da dahil hepsi tedarik edilir, ancak fotoğraflarından birisi kişinin bebeklik resmi olurken, diğeri ise kişinin en son halinin olduğu resim olması gerekmektedir, bu fotoğraflardan birisinin arka bölümüne dış ülkeden özel tedarik edilmiş ve içerisinde soğan ve sarımsak kabuklarının özlerinin bulunduğu mürekkep ile büyü yapılacak kişinin anne ismi ve diğer şahsi bilgileri eklenirken, diğerine ise baba ismi ve yine şahsi bilgileri eklenmektedir.

İkinci ve son aşamada ise bu resimlerden çocukluk fotoğrafı olanına şahsın vücudundan alınan bir parça bağlanırken, güncel hali olan resmine ise kişinin kullandığı şahsi eşyası bağlanmaktadır. Her iki fotoğrafta 3 gün ara geçmesi şartı ile çocukluk olanı incir ağacı altında gece saat 3’de yakılırken, güncel hali fotoğrafı ise 3 gün sonra yine gece saat 3’de defne ağacı altında yakılmaktadır ve külleri yine her ağacın altına gömülmektedir. Uygulama bittikten sonra ise büyünün tam olarak tutması için minimum 7 gün geçmesi gerekirken, maksimum 21 güne kadar da çıkabilmektedir. 

Posted in Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara