loading

Tırnak Büyüsü

  • Home
  • Blog
  • Tırnak Büyüsü

Tırnak büyüsü, isminden de belli olduğu üzere tırnak ile yapılmaktadır. Bu büyü bağlama büyüsü kategorisinde yer alan büyü çeşididir. Yani bir kişiyi başka bir kişiye ya da kendinize karşı bağlayabilmek için tırnak büyüsü kullanılmaktadır. Bağlama büyüsü sınıfında en etkili büyü çeşitlerinden birisi olan Tırnak büyüsü uygulandığı zaman bir o denlide kuvvetlidir. Tırnak büyüsü iyi niyetler için kullanılabildiği gibi kötü niyetlide kullanılabilmektedir. Bu sebepten dolayı da tırnak büyüsü hem ak büyü sınıfında yer almaktadır, hem de kara büyü sınıfında yer almaktadır. Tırnak büyüsünün ak büyü sınıfında ki özellikleri birbirlerine küs olan çiftleri geri birleştirmek ya da ayrı düşmüş sevgilileri birbirine bağlamak gibi iyi emellidir.

Kara büyü sınıfında ki özellikleri ise bir kişiyi kendinize ya da bir başkasına aşık ederek, bağlı duruma getirmek ya da daha önce aşk güttüğünüz bir kişinin başkası ile evlenmesi sonucu o kişiyi eşinden boşanarak size bağlanması için kullanılması sonucu tırnak büyüsünün kara büyü sınıfını ortaya çıkarmaktadır. Tırnak büyüsü yapımı çok kolay olduğu kadar, bozulması da bir hayli zordur. Çünkü tırnak büyüsünün bozulabilmesi için büyünün bulunup, yapıldığı ortamda bozulma işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir ve bu büyüyü bozabilen medyum ise Müslüman olmak zorundadır. Tırnak büyüsü şayet yanlış uygulandığı zaman frekans aleminde yaratılmış olan ruhani varlıkların (cinlerin) size aşık olmasına ya da size bağlanmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenden ötürü de kesinlikle tırnak büyüsünü tek başınıza yapmaya kalkışmamalısınız ya da tırnak büyüsünü yapmaya vakıf olmayan bir medyuma veya büyücüye yaptırmamalısınız. 

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır? 

Yukarıda ki uyarımızı yeniden burada da belirtmek isteriz ki kesinlikle bu büyünün yapımına hakim olan bir medyumun ya da büyücünün tırnak büyüsünü yapması gerekmektedir. Gelelim tırnak büyüsünün nasıl yapıldığına. Öncelikle tırnak büyüsünün belli bir yapım şekli olmayıp, amacına göre değişkenlik göstermektedir. Şayet ak büyü sınıfında tırnak büyüsünü uygulamak istiyorsanız buna göre yapımları, kara büyü kategorisinde yapmak istiyorsanız bu duruma göre uygulamaları bulunmaktadır. Yani tek bir “tırnak büyüsü” bulunmamaktadır. Bizler ise siz kıymetli okuyanlarımıza bu yazımızda tırnak büyüsünün ak büyü kategorisinde ki bir özelliği olan küs eşleri geri birbirine bağlamak için yapımından bahsetmeye çalışacağız. 

İlk olarak birbirlerine küsmüş, ayrılma aşamasına gelmiş ya da kavga etmiş çiftleri geri birbirine bağlayabilip, barıştırmak için çiftlere ait olan ortak fotoğrafları, çiftlerin ortak kullandıkları bir eşyası, çiftlerin anne ve baba isimleri, çiftlerin doğdukları tarih (gün, ay ve yıl biçiminde), çiftlerden alınması gereken tırnak (büyünün daha etkili olabilmesi için yüzük parmaklarının tırnakları olabilir) gibi bilgilere ve envanterlere sahip olmak gerekmektedir.  İkinci olarak büyüyü uygulayacak medyumun kesinlikle büyü öncesi soğuk suda yıkanması gerekmektedir. Üçüncü olarak ise büyü yapacak medyumun ya da büyücünün tırnak büyüsü için gerekli materyalleri, uygulanacak ritüelleri ve tılsımlı sözcükleri büyü öncesi hazır etmesi gerekmektedir. Dördüncü olarak tırnak büyüsü uygulanacak ortamın kesinlikle sessiz, sakin ve insan yaşantısından uzak bir yer olması gerekmektedir.

Beşinci olarak çiftlerin ortak resimlerinin arka bölümüne içinde incir ağacı yaprağı ve hurma ağacı yapraklarının külü bulunan siyah renkli bir mürekkep ile çiftlerin yukarıda alınan bilgilerinin eklenmesi gerekmektedir. Altıncı aşamada çiftlerden alınmış olan tırnaklar içerisine soğan ve sarımsak kabuklarının külleri ile karıştırılmış çam sakızı yardımı ile erkeğin tırnağı kadının fotoğrafta bulunduğu bölümün yüz kısmına, kadının tırnağı ise erkeğin fotoğrafta bulunduğu bölümün yüz kısmına yapıştırılmalıdır. Tabi ki tüm bu işlemler uygulanırken büyüyü yapmakta olan kişide tırnak büyüsü için gerekli tüm ritüel ve tılsımları da uygulamak zorundadır. Son olarak bu fotoğraf çiftlerden alınmış ortak kullandıkları eşya parçası ile birlikte beyaz ve temiz bir beze sarıldıktan sonra özellikle eski insanların var olduğu bir mezarlığa gömülmesi gerekmektedir. Tırnak büyüsü böylelikle tamamlanmış olup, büyü etkisini 15 gün sonra gösterip, 51 gün içinde de tamamlayabilmektedir.  

Posted in Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara